قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا

خرید اینترنتی (خرید پستی) قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا، خرید قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا با قیمتی ارزان از فروشگاه اینترنتی جهان مارکت. شما میتوانید به آسانی به صورت آنلاین سفارش دهید و محصول قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا را درب منزل تحویل گرفته و هزینه اش را به مامور پست بپردازید.

خرید اینترنتی و پستی قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا

فروش و سفارش آنلاین قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا

خرید اینترنتی قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا ارزان قیمت

خرید پستی قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا ارسال با پیک

فروشگاه اینترنتی قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا


خرید پستی و اینترنتی و تحویل درب منزل

قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا

خرید پستی آسان و مطمئن قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا

خرید فقط با قمیت
11,000قلم-بند-فوتبال-باشگاه-بارسلونا

ساق بند را یک انگیسی در سال 1880 اختراع کرد. در فوتبالی که روز به روز برخورد در آن بیشتر می شود استفاده از ساق بند یک ضرورت است.
ساق بند را از پنبه، پشم یا نایلون می سازند. قسمتی که روی استخوان قرار می گیرد باید محکم باشد تا بتواند در مقابل ضربه از آن حمایت کند. برای ساق بند نباید از بندهای گره خور یا بندهائی که به عضله فشار می آورند استفاده کرد.
لگدهای مستقیم به قسمت قدامی ساق پا در فوتبال کاملا شایعند ومیتوانند به شکستگیهای استخوان درشت نی منتهی شوند. خوشبختانه استفاده ازقلم بند (Shinguard) می تواند بروز این آسیبها را به نحو قابل ملاحظه ای کاهش دهد و به همین جهت استفاده از قلم بند امروزه در اغلب مسابقات الزامیاست. براساس مطالعات انجام شده قلم بند با پخش کردن نیروی وارده درسطحوسیعتر از شدت نیرو میکاهد . اگر چه این اثر قلم بند برای پیشگیری از برخیشکستگیهای در شت نی کافی است . ولی بیشتر در کاهش میزان آسیبهای نسج نرمبه هنگام ضربه بیشترین تاثیر را دارد.
قلم بند مناسب باید کل طول درشت نی و همچنین قوزک های پا را بپوشاند.

قلم بند فوتبال باشگاه بارسلونا مخصوص سنین 5 تا 14 ساله
محافظی مناسب در برابر لگدهای مستقیم
جنس مناسب
دارای کش مناسب

(image)

هدیه ای مناسب برای طرفداران باشگاه بارسلونا


قلم-بند-فوتبال-باشگاه-بارسلونا

خرید فقط با قمیت
11,000

نحوه خريد کالا از فروشگاه اینترنتی جهان مارکت : جهت خريد پستی این محصول، پس از کليک روی دکمه خريد پستی و تکميل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظرتان را درب منزل يا محل کار تحويل بگيريد، سپس وجه کالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد.