آموزشي پرورش خربزه/اصل

خرید اینترنتی (خرید پستی) آموزشي پرورش خربزه/اصل، خرید آموزشي پرورش خربزه/اصل با قیمتی ارزان از فروشگاه اینترنتی جهان مارکت. شما میتوانید به آسانی به صورت آنلاین سفارش دهید و محصول آموزشي پرورش خربزه/اصل را درب منزل تحویل گرفته و هزینه اش را به مامور پست بپردازید.

خرید اینترنتی و پستی آموزشي پرورش خربزه/اصل

فروش و سفارش آنلاین آموزشي پرورش خربزه/اصل

خرید اینترنتی آموزشي پرورش خربزه/اصل ارزان قیمت

خرید پستی آموزشي پرورش خربزه/اصل ارسال با پیک

فروشگاه اینترنتی آموزشي پرورش خربزه/اصل


آموزشي پرورش خربزه/اصل

فروشگاه اينترنتي آموزشي پرورش خربزه/اصل :
ش م:66444/8756
فيلم آموزشي پرورش خربزهحاوي:
اصول و مراحل پرورش به روش ورق هاي پلاستيکي و …
1عدد سي دي
-1 خربزه داراي ويتامينA است، از اين رو درترميم و تجديد سلول هاي بدن نقش دارد.
2- خربزه با داشتن خاصيت ادرارآور بودن در بيماري هاي سنگ کليه و مثانه مفيد است؛ دراين بيماري ها بايد نمک و فلفل کمتر خورده شود.
3- خربزه سرشار از ويتامين هايA ،D وC و سلولز است.
4- خربزه به علت دارا بودن خاصيت مليّن، براي معالجه يبوست تجويز مي شود.
5- اگر گوشت خربزه را له کنيد و به صورت مرهم روي سوختگي هاي سطحي پوست بدن بگذاريد، آن را معالجه خواهد کرد. به دليل آن که گوشت خربزه يک ماده ضد تورم به شمار مي‌‌رود لذا به شکل ضماد روي سوختگي‌هاي سطحي پوست بدن استفاده مي‌شود
6- خربزه باعث افزايش شير در زنان شيرده مي شود.
7- خربزه براي اشخاص مبتلا به سل ريوي و کم خوني مفيد است.
8- خربزه، رنگ چهره را روشن مي کند، اين خاصه به علت داشتن ويتامين A در خربزه مي باشدو بيماري استسقاء ( احساس تشنگي دائمي ) را درمان مي نمايد.
9- خربزه به هضم غذا کمک مي کند و رودل را برطرف مي نمايد.
10.‌ خربزه چون داراي قند است بسيار چاق‌کننده بوده و تاثير مفيدي در مبتلايان به سل و يا کم‌‌خوني ايجاد مي‌کند.
11.-‌ خربزه به دليل دارا بودن پتاسيم بسيار مدر بوده لذا باعث دفع مواد زايد و سموم موجود در خون شده و به فعاليت و شستشوي مثانه و کليه‌ها کمک کرده و از احتباس ادرار و سنگ مجاري ادرار ممانعت مي‌کند.
12.‌ خربزه به واسطه آب زياد، مواد قندي را فورا جذب خون کرده به همين سبب باعث بالا رفتن قند خون و رفع خستگي و گرمازدگي مي‌گردد.
13.-‌ در ميان مواد قندي و معدني خربزه آنزيم‌هايي وجود دارد که سرعت هضم غذا را زياد کرده بدين لحاظ در کودکان موجب افزايش اشتها و فعاليت و رشد سلول‌هاي بدن و در سالمندان به فعاليت سلول‌‌هاي دستگاه گوارش و در نهايت رفع سستي و بي‌‌حالي منجر مي‌شود.
14.-‌ خربزه به دليل مواد فيبري و به خاطر وجود طعم و اسانس‌هايي که دارد يک محرک قوي شيميايي براي دستگاه گوارش است لذا بسيار ملين بوده و مصرف آن براي مبتلايان به نقرس، رماتيسم، بواسير و خصوصا براي کـساني که از يبوست رنج مي‌برند، بسيار توصيه مي‌شود. همچنين اين ميوه تاثير خاصي در تخليه ميکروب و عفونت‌هاي موجود در روده‌ها دارد


لطفاً براي خريد آموزشي پرورش خربزه/اصل روي تصوير زير کليک نماييد.

قيمت: 10000 تومان
خريد آموزشي پرورش خربزه/اصل


نحوه خريد کالا از فروشگاه اینترنتی جهان مارکت : جهت خريد پستی این محصول، پس از کليک روی دکمه خريد پستی و تکميل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظرتان را درب منزل يا محل کار تحويل بگيريد، سپس وجه کالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد.